Üyelik Sözleşmesi

– ogretmenbul.net kullanıcı sözleşmesidir.
– üyelik ve ilan verme kurallarını içerir.
– Tüm üye ve ilan verenler bu sözleşmede yazılı olan kuralları kabul etmiş sayılır.
– Sözleşme kuralları site yönetimi tarafından günün koşullarına uyarlanabilir. Oluşacak değişiklikler nedeniyle kullanıcı ayrıca bir hak talebinde bulunamaz.
– İlan verme, ödeme, ilanı sonlandırma, ilanı yayınlayıp yayınlamama gibi seçenekler site yönetiminin tasarrufundadır.
– Sahte ilan, yanıltıcı ilan, yasalara ve genel ahlak kurallarına aykırı ilan talepleri karşılanmayacaktır.
– Yayınlanan ilan içerikleri tamamen ilanı veren kişinin sorumluluğundadır.
– İlanda yer alan bilgilerin doğruluğu ilanı verenin sorumluluğundadır.
– İlanlar süresi içinde yayınlanır. Süresi biten ilanlar yayından kaldırılır.
– Ücret ödemesi gerektiren ilanlarda. Kredi kartı ödemesi veya banka dekontu site yönetimine ulaştırılmadan ilan yayınlanmaz.
– Yanlış verilen ilanların sorumluluğu ilan verene ait olmakla birlikte bu konuyla ilgili ücret iadesi yapılmaz.
– İlan veren üyelik tipini istediği zaman değiştirebilir/yükseltebilir. Bununla ilgili ödeme site hesaplarına aktarıldıktan sonra üyelikler aktif hale getirilir.
– Ücretin iadesi gereken durumlarda vergiler ve havale masrafları düşüldükten sonraki kısımlar iade edilir.

 • Kurumsal ve Özel Ders üyelerimiz verdikleri ilanların www.ogretmenbul.net üzerinden ve bu isme ait tüm sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacağını peşinen kabul eder.
 • Kurum ilanları için her türlü mecrada kurum logolarının kullanılacağını, bununla ilgili olarak ayrıca bir izin gerekmediğini ilan veren kabul eder.
 • İlan veren yanıltıcı ilan veremez.
 • İlan veren’e ait içerikler olduğu gibi ilan edilir, üzerinde düzeltme ya da oynanma yapılmaz. Bu nedenle ortaya çıkabilecek hatalardan ilan verenler sorumludur.
 • İlan içerikleri eksiksiz belirtilmelidir. eksik kalan bilgiler ilan veren’in sorumluluğundadır.
 • Kişisel ve özel bilgiler içeren ilanların yayınlanmasındaki sorumluluk ilan veren’e aittir. Bu bilgiler ilanla ilgilenen kişi ve kurumlar tarafından görüntülenebilir. Kişi ve kurumlarla bu iletişim bilgileri üzerinden temasa geçilir.
 • İlan veren’e ve üyelere ait iletişim bilgileri bilgilendirme ve tanıtım amaçlı site yönetimi tarafından kullanılabilir.
 • Özgeçmiş doldurarak iş arayan üyeliği oluşturan üyelerimiz bu bilgilerin işveren kurumlar ve personel arayanlarla paylaşılacağını kabul etmiş sayılır. Bu konuda özel bir talepte bulunamaz, hak iddia edemez.
 • İlan veren kurum ya da kişi, işarayan veya işveren üye ya da özel ders üyelerimiz yukarıda yazılı tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
 • Eğitim satın alan üyelerimiz, herhangi bir sebeple öğretmen ya da ücret değişikliği talep edemez.
 • Eğitim satın alan üye derslerin yapıldığı saatte katılım göstermek zorundadır. Katılmadığı takdirde eğitime katılmış sayılır. Bu durumda ders telafisi ya da ücret iadesi yapılmaz.
 • Eğitim satın alan üyeler, eğitimin verildiği uzaktan canlı eğitim platformu ile derse katılım gerçekleştirmek durumundadır. Bu alt yapıyı kendi cihazlarında sağlamak tamamen katılımcının sorumluluğundadır.