İş Arayan Yönetim Paneli

Özgeçmiş Göster
Figen ABATFen bilimleri öğretmenliğikişi ayrıntıları görüntülemek için oturum açın
Personal information
Milliyet:
Türkiye
Cinsiyet:
Kadın
dosyalar:
Kategori:
Özel Okul (Anaokulu-İlk-Orta-Lise)
Tür:
Tam Zamanlı
Eğitim Düzeyi:
Üniversite
Deneyim:
Stajer
Doğum Tarihi:
15-08-1999
İşe Başlayabileceğiniz Tarih:
Ücret:
2500 - TRY Aylık
istenilen ücret:
2500 - TRY Aylık
Anahtar Sözcükler:
Aranabilir:
Yes
Uygunluk:
No
Sürücü Belgesi:
No
Belge No:
N/A
Belgenin Ülkesi:
Türkiye
Çalışma Tercihi:
Her u0130kiside
Özgeçmiş

09.05.2018 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu adlı kurumdan belge türü Kurs Bitirme Sertifikası olan Adab-ı muaşeret eğitimi aldım.

Eğitim Detayı : Kyk akademi kapsamında düzenlenen Adab-ı muaşeret atölyesine katılarak bu belgeyi almaya hak kazandım. 

 

09.05.2018 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar kurumu adlı kurumdan belge türü Kurs Bitirme Sertifikası olan Siyer eğitimi aldım.

Eğitim Detayı : Kyk akademi kapsamında düzenlenen Siyer atölyesine katılarak bu belgeyi almaya hak kazandım.

 

24.04.2019 tarihinde Tek nokta adlı kurumdan belge türü Eğitim Sertifikası olan STEM eğitimi aldım.

Eğitim Detayı : STEM günleri kapsamında gerçekleştirilen Lego education ile STEM eğitimine katılarak sertifikayı almaya hak kazandım.

 

03.09.2018 tarihinde TEV adlı kurumdan belge türü Eğitim Sertifikası olan Mehmet auf:düşmeyen kişisel motivasyon eğitimi aldım.

Eğitim Detayı : Türk Eğitim Vakfı-Enocta işbirliği ile düzenlenen düşmeyen kişisel motivasyon eğitimini tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazandım.

 

02.08.2018 tarihinde TEV adlı kurumdan belge türü Eğitim Sertifikası olan Mehmet Auf ile hayata dair: profesyonellik ve başarıya açılan kapı eğitimi aldım.

Eğitim Detayı : Türk Eğitim Vakfı-Enocta işbirliği ile Mehmet Auf ile hayata dair: profesyonellik ve başarıya açılan kapı programını tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazandım.

 

17.04.2018 tarihinde TEV adlı kurumdan belge türü Eğitim Sertifikası olan Kişisel gelişim/Nasıl daha mutlu olabilirim? eğitimi aldım.

Eğitim Detayı : Türk Eğitim Vakfı-Enocta işbirliğiyle Nasıl daha mutlu olabilirim? Programını tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazandım.

 

27.12.2019 tarihinde Sürekli Eğitim ve araştırma merkezi TÜBİTAK projesi adlı kurumdan belge türü Eğitim Sertifikası olan Fen bilimleri eğitiminde girişimcilik eğitimi aldım.

Eğitim Detayı : Trabzon üniversitesi sürekli eğitim ve araştırma merkezi tarafından 117K9993 kodlu TÜBİTAK projesi kapsamında bu belgeyi almaya hak kazandım.

 

Başvuru Nasıl Yapılır? Özgeçmiş Nasıl Eklenir?

1. Önce Sisteme katılmak için (Kayıt Ol) butonunu tıklayıp  mail adresinizi  ve kullanıcı adını girdikten sonra (Kaydet) butonuna tıklayınız.

2.( Özgeçmiş Ekle) Butonuna tıklayarak  bilgilerinizi doğru ve eksiksiz giriniz. “Özgeçmiş Başarıyla Eklendi” mesajı alıncaya kadar eksik bilgileri tamamlayarak “Kaydet” butonuna tıklayınız.

3. Artık başvuru yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT : Sınırsız Özgeçmiş ve Kapak Yazısı  eklemesi yapabilirsiniz