İş Arayan Yönetim Paneli

Kurum Bilgileri
Minecan Okulları
Çukurova, Adana, Türkiye

Güzide Nur ÖZVEREN’in 1991 yılında kendi çocuklarının eğitimi için bir anaokulu kurma isteği ile temellerini attığı Minecan Okulları bugün kuruluşunun 29. yılını kutluyor. Minecan Anaokulu ile başlayan eğitim yolculuğu 2017 yılında Minecan İlkokulunun ardından 2019 yılında Minecan Ortaokulunun açılışı ile devam ediyor.

“Herkes kendini değerli hissedecek.” anlayışı ile Adana’da dünya standartlarında eğitim veren Minecan Okulları’nda tüm canlılara saygılı, toplumsal değerlerine ve kültürüne sahip çıkarken uluslararası toplum ve kültürleri tanıyan, çağdaş dünyanın bir parçası olacak bilgi birikimine ve becerilere sahip, olaylara farklı açılardan bakabilme becerisi gelişmiş ve Atatürk’ün izinde bireyler yetiştirmeye devam ediyor.

İlgili Kişi Adı:  Güzide Nur ÖZVEREN
İlgili Kişi Telefon Numarası:  (0322) 233 30 45
İlgili Kişi E-posta Adresi:  info@minecan.com.tr
İlgili Kişi Faks Numarası: 
Kategori:  Özel Okul (Anaokulu-İlkokul-Ortaokul)
Kuruluş:  08-09-1991
Kurum Büyüklüğü: 
Gelir: 
adres1:  Karslılar Mh. 82064 Sk. No:12-18
adres2:  Çukurova
Posta Kodu:  01170

 

Başvuru Nasıl Yapılır? Özgeçmiş Nasıl Eklenir?

1. Önce Sisteme katılmak için (Kayıt Ol) butonunu tıklayıp  mail adresinizi  ve kullanıcı adını girdikten sonra (Kaydet) butonuna tıklayınız.

2.( Özgeçmiş Ekle) Butonuna tıklayarak  bilgilerinizi doğru ve eksiksiz giriniz. “Özgeçmiş Başarıyla Eklendi” mesajı alıncaya kadar eksik bilgileri tamamlayarak “Kaydet” butonuna tıklayınız.

3. Artık başvuru yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT : Sınırsız Özgeçmiş ve Kapak Yazısı  eklemesi yapabilirsiniz