İş Arayan Yönetim Paneli

Kurum Bilgileri
Cent Koleji
Sarıyer, İstanbul, Türkiye

Özel Cent Okulları 1991 yılında Sn. Süha Cent tarafından ülkemizdeki eğitim standartlarının yükseltilmesi ve insanlığa faydalı bireyler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.
Okullarımız adını, kurucumuzun soyadından almıştır. “CENT” ismi Türklerin ana vatanı Orta Asya’da bulunan bir şehrin adıdır.
Okullarımız, Büyük Atatürk’ün bizlere emanet ettiği laik ve demokratik Cumhuriyet’imizi korumak, ilerletmek amacıyla; özgürce düşünebilen, düşünceleri doğrultusunda hareket edebilen, bilime ve sanata inanan, kültürüne ve ana diline sahip çıkan, bunun yanında iki yabancı dili konuşabilen, 21. yüzyılın aydın, demokrat, çağdaş ve özgür insanını yetiştirmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Özel Cent Okulları
Şalcıkır Cad. No: 94
Tarabya – İstanbul

İlgili Kişi Adı:  Yönetim
İlgili Kişi Telefon Numarası: 
İlgili Kişi E-posta Adresi:  cent@centkoleji.k12.tr
İlgili Kişi Faks Numarası: 
Kategori:  Özel Okul (Anaokulu-İlk-Orta-Lise)
Kuruluş: 
Kurum Büyüklüğü: 
Gelir: 
adres1:  Özel Cent Okulları Şalcıkır Cad. No: 94
adres2:  Tarabya
Posta Kodu: 

 

Başvuru Nasıl Yapılır? Özgeçmiş Nasıl Eklenir?

1. Önce Sisteme katılmak için (Kayıt Ol) butonunu tıklayıp  mail adresinizi  ve kullanıcı adını girdikten sonra (Kaydet) butonuna tıklayınız.

2.( Özgeçmiş Ekle) Butonuna tıklayarak  bilgilerinizi doğru ve eksiksiz giriniz. “Özgeçmiş Başarıyla Eklendi” mesajı alıncaya kadar eksik bilgileri tamamlayarak “Kaydet” butonuna tıklayınız.

3. Artık başvuru yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT : Sınırsız Özgeçmiş ve Kapak Yazısı  eklemesi yapabilirsiniz